KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534109
nr 1453 4109
Andreas Hidvegi
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, "Den havande hästen och den osynliga orkestern (ödets symfoni). Signerad. Olja på duk, 64x87 cm, oramad
Andreas Hidvegi, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:49:51
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr